Landing Test - UP Landing Test - UP Landing Test - UP

klub fitness z misją

Przemyślany klimat, przyjazna atmosfera, profesjonalny sprzęt, trenerzy - to wszystko dla Ciebie!

ODWIEDŹ KLUB NA

Woda za FREE

Woda za FREE

Zajęcia grupowe w cenie

Zajęcia grupowe w cenie

Solarium i sauna

Solarium i sauna

NieograniczonE WEJŚCIA

NieograniczonE WEJŚCIA

OFERTA UP

UP PREMIUM

Poczuj się wyjątkowo z karnetem UP Premium. Podpisujesz umowę na 12 miesięcy, przez które masz gwarancję niezmienności ceny. Ćwiczysz kiedy chcesz i jak chcesz. Możesz uczestniczyć w zajęciach grupowych, korzystać z sauny oraz solarium, aby maksymalnie wykorzystać potencjał swojego ciała.

W cenie karnetu możesz skorzystać z jednej bezpłatnej konsultacji z fizjoterapeutą.
Kupując karnet UP Premium otrzymasz w prezencie specjalny pakiet startowy, aby już od samego początku każdy trening był efektowny.

BENEFITY DLA KAŻDEGO CZŁONKA UP SPOŁECZNOŚCI:

  • Nowoczesny i markowy sprzęt
  • Zajcia grupowe w cenie
  • Możliwość zamrożenia karnetu
  • Nieograniczona liczba wejść

EKSKLUZYWNE BENEFITY DLA POSIADACZA TEGO KARNETU:

  • Lorem ipsum dolor sit amet
  • Lorem ipsum dolor sit amet
  • Lorem ipsum dolor sit amet consect.
  • Lorem ipsum dolor sit amet

139,00 zł

MIESIĘCZNIE

KUP KARNET

Fitness kluby, siłownie i kluby fitness

Kluby fitness UP to idealne miejsce dla osób, które chcą zbudować swoją formę w przyjaznej atmosferze. Tutaj zadbasz o zdrowie, ale również o środowisko. Zapraszamy na darmowy trening fitness, aby przekonać się, czy to miejsce dla Ciebie. Fitness kluby to miejsce nie tylko do ćwiczeń. Organizujemy wydarzenia związane z ekologią, zero waste i zdrowym odżywianiem. Śledź naszą stronę internetową oraz media społecznościowe, aby być na bieżąco z najnowszymi akcjami w klubie fitness UP.

Klub fitness i siłownia UP to nowoczesne i profesjonalne miejsce. W kilkunastu strefach znajdują się markowe sprzęty klasy premium, aby Twój trening zawsze był efektowny. Prowadzimy ciekawe zajęcia grupowe fitness, na których możesz liczyć na pomoc specjalistów. Klub fitness UP to również kadra wyspecjalizowanych trenerów personalnych. Jesteśmy drużyną, do której Cię zapraszamy. Wpadnij na zumbę, jogę, TBC, pilates czy tabatę lub ćwicz w wybranej strefie funkcjonalnej. Dołącz do społeczności klubów fitness i siłowni UP!