Trening personalny pod okiem wykwalifikowanego trenera😍

 

Trening personalny – jak wygląda trening z trenerem personalnym, jak długo trwa, ile razy w tygodniu trenować i czy w ogóle jest konieczny?

Tak. Ćwiczyć też trzeba się nauczyć. Nikt nie przychodzi na siłownię z głową pełną wiedzy na temat poprawności wykonywania ćwiczeń oraz ze znajomością ich wszystkich. Maszyny i sprzęt trzeba poznać. Tak jak uczyliśmy się pisać i czytać, tak rozpoczynając swoją drogę na siłowni warto pomyśleć nie tylko o celu, ale też o tym, jak poprawnie i z dbałością o swoje zdrowie do niego dążyć.

Jesteś już naszym klubowiczem? To cudownie! Niezależnie od tego, jak długo ćwiczysz, kilka treningów pod okiem trenera personalnego na pewno nie zaszkodzi. Rady dotyczące programu treningowego i pomoc w technice wykonywania ćwiczeń zawsze mile widziana.

 

Jak przebiega trening personalny w UP

TRENING PERSONALNY W UP

Podczas pierwszego treningu przeprowadzana jest ankieta. Trener zadaje kilka pytań, które mają na celu poznanie Twojej dotychczasowej aktywności fizycznej, historii urazów i kontuzji, sposobu odżywiania się czy trybu pracy oraz oczekiwań, które pokładasz podejmując współpracę. Wykonujemy również badanie biometryczne na wadze Tanita, aby określić początkową wagę, % mięśni i tkanki tłuszczowej. Te informacje będą potrzebne do przygotowania planu treningowego pod Twój cel.

Następnie przychodzi czas na trening, który rozpoczynamy 5-10 minutową rozgrzewką. Kolejny etap to trening główny – minimum 60 minut pełnego treningu, podczas którego przejdziesz z trenerem przez wszystkie strefy w klubie. Podczas wykonywania poszczególnych ćwiczeń trener określi Twoją mobilność i możliwości, aby jak najlepiej opracować Twój indywidualny plan treningowy, dobierając odpowiednie zestawy ćwiczeń czy ciężary. Na koniec treningu przeprowadzimy wywiad podsumowujący.

Wszystkie zebrane informacje posłużą trenerowi do przygotowania Twojego spersonalizowanego planu treningowego. W nim znajdziesz szczegółowy plan każdego treningu, rozpisany na dni, ćwiczenia, ilość powtórzeń i serii, częstotliwość treningów oraz sugestie dotyczącą zapotrzebowania na kalorie. Od teraz każdy kolejny trening będzie się odbywał w ramach indywidualnej współpracy, zgodnie z przyjętym harmonogramem i pod okiem Twojego trenera.

TRENING PERSONALNY W UP

Kto może korzystać z treningów personalnych w UP? Odpowiedź jest prosta – każdy!
Co więcej, na pierwszy trening personalny umówisz się BEZPŁATNIE! Jak to zrobić?

‼️Jeśli nie masz pewności, czy treningi personalne są dla Ciebie lub dopiero zaczynasz swoją przygodę z siłownią skorzystaj z opcji JEDNORAZOWE WEJŚCIE i w tym czasie umów się na trening wprowadzający. Tak, po pierwsze wchodzisz za jedyne 35zł, po drugie, zajmie się Tobą wykwalifikowany trener‼️

‼️Jeżeli jesteś już UPowiczem i nie skorzystałeś jeszcze z treningu personalnego koniecznie zgłoś się do nas! Tak, TY również możesz skorzystać z pierwszego treningu wprowadzającego BEZ OPŁAT! Skontaktuj się ze swoim klubem lub przy kolejnej wizycie zapytaj nas o BEZPŁATNY PIERWSZY TRENING PERSONALNY – ustalimy termin‼️

 

Z kim będziesz trenować w UP

TRENING PERSONALNY W UP

Umów się na swój pierwszy BEZPŁATNY Trening Personalny w UP

Poznań Pixel

ul. Grunwaldzka 186
575 035 700
dok.poznan2@up-fit.pl

 

Poznań Business Garden
ul. Kolorowa 6
697 771 776
dok.poznan1@up-fit.pl

Poznań NIKU
ul. Piątkowska 200
531 630 464
dok.poznan3@up-fit.pl

 

Luboń PAJO
ul. Żabikowska 66
782 511 535
dok.lubon@up-fit.pl

 

Swarzędz ETC
ul. Poznańska 6
726 404 000
dok.swarzedz@up-fit.pl

 

Grudziądz ZODIAK
ul. Chełmińska 68
531 630 420
dok.grudziadz1@up-fit.pl

 

Grudziądz ALFA
ul. Chełmińska 4
531 630 116
dok.grudziadz2@up-fit.pl

 

Gdańsk Osowa
ul. Spacerowa 65
530 524 963
dok.osowa@up-fit.pl

TRENING PERSONALNY W UP

Widzimy się w UP? It’s UP to you 🌿

 

Dołącz do nas  Facebook UP fit

POWRÓT